Herademing- workshop

Eenmalig
Herademing
  vrijdag 28 oktober 2022 19:00

Door Steve Vanderhaeghen.
 

Het woord zegt het zelf al. Gedurende de workshop zal je herademen. Aan de hand van beweging, gecombineerd met ademhaling, zal je ondergedompeld worden in een ademreis. 

Die reis zal je meenemen is verschillende etappes. Van rust tot hoger bewustzijn. Alles zal aan bod komen. We zullen ook werken aan blockades die bij jou aanwezig zijn. Je zal ook merken of jou adempatroon juist of fout zit. Geen paniek! Hierin zal ik jullie begeleiden en tips geven om dit tot een goed einde te brengen.

Ook wordt het lichaam losgemaakt met simpele bewegingen waarin we gaan ademen. 

De workshop zal een anderhalf tot twee uur duren. Tot twee uur neem ik je mee terug naar jezelf. Eventjes weg uit je hoofd, uit je dagelijkse sleur. Je zal versteld staan wat je met je eigen tool, adem, allemaal kunt doen!

Steve is een expert in alles wat met ademhaling te maken heeft. Zijn expertise, heeft hij te danken aan zijn jeugd. Daar is hij opzoek gegaan om zichzelf te genezen van oa hyperventilatie, depressie en angst. Zijn holistisch leven, die hij bijna 17jaar al beoefend, maakte hem holistic lifestyle coach level 2 aan het Chek Institute in Amerika.

Ondertussen bezit hij allerhande ademtechnieken die jullie kunnen helpen.

Het lichaam is gemaakt om zichzelf te genezen. Daarom werkt hij met de 6 fundamenten in het leven. Mindset, adem, hydratatie, voeding, slaap en beweging. 

Vooraf melden voor een plaatsje via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of op instagram @herademing. Plaatsen zijn beperkt!

 

Prijs workshop: 25€  

Kom en ervaar wat je met ademen kan doen!

 

 

Alle datums


  • vrijdag 28 oktober 2022 19:00

Powered by iCagenda